istanbul Psikolog ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi
istanbul Psikolog Şubelerimiz
Bakırköy | Beylikdüzü | Nişantaşı
Whatsapp Bilgi Hattı
0541 289 0 999
Mesaj Gönderin
bilgi@artipsikoloji.com
Yorumunuzu Gönderin

Şebnem Hak 30-07-2019

Merhaba Nilüfer Hanım bana Yaşamış olduğum travmayı atlatmamda gerçekten çok etkili oldu. seanslarımız sonrasında kendimi huzurlu hissediyordum. Gerçeklerden ve acılardan kaçmadan hayata pozitif bakabilmeyi öğrendim. Onun sayesinde bir türlü engel olamadığım olumsuz düşüncelerin esiri olmamayı öğrendim. şimdi daha huzurluyum. Teşekkürler Nilüfer Hanım.

Hira Nur 22-07-2019

Ergenliğin ve sınavların verdiği sıkıntılar üzerine annemle beraber internetten pedagog arayışına girdik. Kısa bir araştırma sonucu Dilan Hanım\'la görüşmeye karar verdik .İlk terapi deneyimimdi. Dilan Hanım\'ı o kadar çok sevmiştim ki cuma günlerini sadece tatil için değil onunla görüşmek için de bekler oldum. Kendisine çok teşekkür ederim sayesinde şuan daha iyiyim .

Büşra Yavuz 01-07-2019

merhabalar öncelikle Naz hanım çok anlayışlı ve samimi bir psikolog. Psikolog değil de bir arkadaşımın yanına gider gibi gidiyorduk eşimle beraber çokta memnun kalıyorduk. cinsel yönden ve Konularda çok iyi bir Psikolog teşekkürler.

Osman Çelik 01-07-2019

Merhaba iş stresi ve stresle başa Çıkma konusunda danışmanlık hizmeti aldım , destek aldığım süre boyunca aşırı stresten kurtulmayı öğrendim ve iş hayatımı düzene sokmayı başardım . Teşekkürler.

Yeliz Koral 01-07-2019

Saçlarımı koparıp yeme, kendi kendime kızma gibi davranışlarım vardı arkadaşlarım ve ailemle sürekli kavga ediyordum. Başım sürekli ağrıyor stresten midem bulanıyordu. Çok değil kısa bir süre içinde rahatlamaya başladım mide bulantılarım baş ağrılarım yok denecek kadar azaldı ailemle iletişimim güçlendi bu arada ben onlara onlarda bana nasıl davranması gerektiğini öğrendi. Sınavlar için kaygılarım azaldı böylece daha rahat ve verimli çalışmaya başladım. Bu zor süreçte bana yardımcı olan Ceren Hanım\'a teşekkür ediyorum.

Saliha Gül 17-06-2019

4.5 yaşındaki oğlumun Tuvalet problemi vardı. Dilan Hanım\'ın ismini internetten buldum. Alanında bilgi sahibi, sorunu dikkatlice dinleyen, samimi ve güleryüzlü yaklaşımı sayesinde sorunumuzdan kurtulduk. Kendisi sakin, dingin tavırları ile hem çocuğumuzu hem de bizi çok rahatlattı. Bu diyaloglar sırasında çocuk davranışları ile ilgili konu dışındaki diğer sorularımızı da içtenlikle yanıtladı.

TUğba A. 17-06-2019

Nurdan Hanım ile geçen yıl benim için oldukça zor geçen buhranlı bir dönemimde terapi almak için başvurduğumda tanıştım. Benim için oldukça önemli bir aşamaydı çünkü kolay kolay sorunlarımı konuşabilen biri değildim. Ancak Nurdan hanımın pozitif enerjisi ve samimiyeti kendimi oldukça huzur ve güven ortamında hissetmemi sağladı. Sorunlarımın temeline inip onlarla yüzleşmemi, hayata çok daha olumlu bakmamı sağladı. Kendisi sayesinde çok daha mutlu, sorunlarıyla baş edebilen ve geleceğe umutla bakan biriyim. Çok teşekkür ederim kendisine.

Nurcan T. 17-06-2019

Merhaba 😊 Gizem Hanımdan yaklaşık 1 Sene terapi aldım. hayatıma en iyi şekilde dokunan, sıkıntılarımdan en iyi şekilde kurtulmama vesile olan güzel insan. İşinde o kadar başarılı ki size yol göstermekten ziyade o yolu bulmanızı sağlıyor. Sonsuz Teşekkürler.

Yavuz Ç. 17-06-2019

Merhabalar . Evliliğimizde ilk yılımız fakat aramızda çözemediğimiz konular günden güne artmaya başladı ve hemen destek almamız gerektiğini birlikte kararlaştırdık. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine şule hanıma ulaştık. birkaç Seans oldu ve hala devam etmekteyiz kendisinin pozitif enerjisi bizi çok etkiledi. Şuan evliliğimizdeki bir takım sorunları çözmemizde yardımcı oldu teşekkürler şule hanım 😊

Demet Atak 13-06-2019

Burcu Hanıma Duygu Durum bozukluğu şikayetiyle başvurdum 3 Aydır İletişim içindeyiz. ortamı sohbet havasında taşıyabilen rahatlatıcı ve çözülmenizi sağlayıcı enerjisi yüksek bir insan. İyi ki tanıştık burcu hanımla 😊

ÜCRETSİZ SİZİ ARAYALIM