istanbul Psikolog ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi
istanbul Psikolog Şubelerimiz
Bakırköy | Beylikdüzü | Nişantaşı
Whatsapp Bilgi Hattı
0541 289 0 999
Mesaj Gönderin
bilgi@artipsikoloji.com
Yorumunuzu Gönderin

Selin Yakın 11-06-2019

Dilan Hanima oğlumun sosyal fobisi ve okula uyumsuzluğu icin başvurmuştuk. oyun terapisi uyguladi. oyun terapilerinden oğlum cok rahatlamiş ve pozitif bir şekilde cikiyordu. kisa sürede okula uyum sağladi ve eskiye nazaran arkadaslari ile daha rahat iletisime gecmeye basladi. Dilan Hanim bizlerede nasil davranmamiz gerektigini anlatti bizler de ailesi olarak doğru bildiğimiz yanlis davranislarimizi düzeltmeye calistik .kendisi cok sicakkanli bir psikolog.

Berfin Y. 11-06-2019

Nilüfer hanıma arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim. Zorlu ve kararsız bir süreçte Adım atacağım kararlarda bana desteğiyle yardımcı oldu . Teşekkürler.

Aylin Kara 11-06-2019

Son bir senedir yaşadığım sorunlardan dolayı yeme bozukluğu oldu bende. Kendimle barışık olmadığımı , hayata karşı özgüvenli olmadığımı fark ettim ve araştırmalarım sonucu şule hanımla tanıştım iyi ki tanıştım kesinlikle bana faydası çok oldu kendisine kocaman teşekkürler …

Azra Ceren 01-06-2019

Liseye başladığım ilk zamanlarda okulda arkadaşlık problemi yaşıyordum , Özgüvenimin azalması derslerimi çok etkiliyordu. Ceren hanımın bu konuda bana desteği çok oldu. Şuan sosyal problemimi çözdük arkadaşlık ilişkilerim çok iyi. Teşekkürler 😊

Cemile Ak 01-06-2019

Merhaba.Benim 11 yaşındaki oğlum için Dilan hanıma baş vurduk. oğlum korkulu, kaygılı bir çocuktu alt ıslatma problemi vardı, bu problemde onun yaşamında olumsuzluklar yaratıyor, başarısını etkiliyor ve özgüveni kaybetmesine sebep oluyordu. Dilan Hanım\'la verdiği taktikler ve uyarılar sayesinde oğlumun sıkıntı veren sorunlarından kurtulduk. şuan oğlum daha mutlu başarmanın zevkini aldı ve dersleri dahil tüm yaşantısı değişti. Yardımlarından dolayı Dilan Hanıma Teşekkür eder, Saygı ve Selamlarını sunarım.

Canberk Asıl 30-05-2019

Korkularımın , takıntılarımın yoğun olduğu dönemde bana göstermiş olduğu sıcaklığı, güler yüzü, güven verici tavrı öncelikle bu korkumun ne kadar yersiz olduğunu fark etmeme neden oldu. Bana yardımcı olan Nurdan Hanıma teşekkürlerimi sunuyorum...

Fahriye Taşkın 30-05-2019

Zeynep Hanımın cana yakın olusuyla beni anlaya bilmesiyle en kısa sürede ısındım ve yaşadığım sorunları birlikte konuşarak çözüm yolları bulduk.Şuan kendimi çok iyi hissediyorum. Kendimi iyi hisetmemdeki tek kişi Zeynep Hanımdır ,çok tesekür ediyorum kendisine.

İlayda T 30-05-2019

Utangaçlık , mutsuzluk , her şeye negatif bakma durumumu Nilüfer Hn. Sayesinde atlattım. Hayatıma yön veren çevremdeki güzelliklerin farkına varmamı sağlayan kıymetli insan. 😊 İyi ki tanıdım kendisini çok teşekkürler.

Burcu Gün 28-05-2019

Akademik problemlerim vardı. Problemlerin üstesinden gelmemde bana faydası çok olmuştur. Sizi tanıdığım için çok mutluyum.

İsmail Atay 28-05-2019

Hayatımın en derin sırlarını paylaştığım tek insan İyi ki Tanıştık Naz Hanımla. seansa giderken kafamın içindeki kırmızı hatları aşıp, anlatamam dediğim konuları bir bir anlatıvermişim. Kendine danıştığım sorunlarım hayatıma olumsuz etkiliyordu. Teşekkürler.

ÜCRETSİZ SİZİ ARAYALIM