istanbul Psikolog Şubelerimiz
Bakırköy | Beylikdüzü | Nişantaşı
Whatsapp Bilgi Hattı
0543 303 73 33
Mesaj Gönderin
bilgi@artipsikoloji.com

İstanbul’un En İyi Psikologları Hangisi Semtlerde?

Günlük hayatta yaşadığımız sorunlar, geçmişten bugüne geçtiğini sandığımız, fakat bilinç altımızda yıllarca sakladığımız bastırılmış duygular, hiç ummadığımız zamanlarda patlak verebilir. Yakın çevremize anlatmayı bir kenara bırakın, kendimizle dahi yüzleşemediğimiz durumlar karşısında ihtiyacımız olan tek şeyin profesyonel bir destek olduğunu anladığımız durumlarda bir arayış içerisine gireriz.

Kendi sağlığımız söz konusu olduğunda, her şeyin en iyisini bulmaya çaba gösteririz. Psikoloji bilim dalı uzmanları elbette bu konuda eğitim almış, mesleki anlamda başarılara sahip akademik kariyerli kişilerdir. Fakat her meslekte olduğu gibi işini yapan en iyi uzmanlar ile çalışmak kısa sürede daha hızlı yol kat etmek anlamına gelir.

 

En İyi Psikolog Nasıl Bulunur?

En iyi psikologdan randevu almak ve hastası olmak için, öncelikle iyi bir araştırma yapmalısınız.

 

Bu araştırma;

  • Gideceğiniz psikoloğun bulunduğu semt
  • Akademik başarıları
  • Eğitim hayatı
  • Mevcut hasta yorumları
  • Kullandığı metotlar hakkında bilgi
  • Deneyim süresi

Bu koşullarda ön bilgi edinerek fikir sahibi olabilirsiniz. Deneyim süresi konusunda ön yargılı olmamanızı tavsiye ederiz. Kimi zaman işine yeni başlamış psikologlar, yıllarını vermiş meslektaşlarından daha fazla başarıyı kısa zamana sığdırmış olabilir.

 

İstanbul Psikolog

İstanbul metropol bir şehir olarak; tüm sağlık hizmetlerinin, ihtiyacımız olan her şeyin ve akademik kariyerli tüm kişilerin mesleklerini icra ettikleri ve bu konuda tercih ettikleri, imkan dolu bir şehirdir. Hal böyle olunca ihtiyacınız olan psikolog arayışınıza en iyi cevap veren şehir yine İstanbul. Teknoloji çağında olmamız sebebi ile eskiden eş dosttan aldığımız tavsiyeyi, günümüzde internet yoluyla araştırarak fazlasına ulaşmamız mümkün.

Örneğin; İstanbul psikolog dediğimizde, karşımıza çıkan onlarca seçenek arasında, psikolog künyesi, iletişim, yorum ve tüm detaylara anında ulaşabiliriz.

 

En iyi Psikologlar Hangi Semtlerde?

En deneyimli psikologların bulunduğu elbet belirli semtler vardır. Bakırköy; en başarılı psikologların bulunduğu yerlerden biridir. İnternet aramalarında Bakırköy psikolog şeklinde yazan kişi sayısı oldukça fazladır.

 

Bunlar;

  • Bakırköy
  • Beylikdüzü
  • Nişantaşı

 

Bu semtler alanında başarılı psikologların bulunduğu yerlerden bazılarıdır. Bu semtler alanında başarılı olan uzman psikologların en çok tercih edildiği semtlerdir. İyi psikolog unvanına sahip olmanın en önemli yolu, ulaştığı hasta sayısı dışında, uzak semtlerden sadece kendisi için gelen hastaya da sahip olmaktır. Psikolog yardımı, kişilerin geleceğe daha emin adımlar ile ilerlemelerini sağlar. Aksi halde alanında başarılı olmayan bireyler hastaya yarardan çok zarar sağlayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ SİZİ ARAYALIM